فروش بیش از ۱۵۴ هزار نسخه کتاب در ۵ روز اول اجرای «عیدانه کتاب» - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

 • فروش بیش از ۱۵۴ هزار نسخه کتاب در ۵ روز اول اجرای «عیدانه کتاب» - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، طرح عیدانه کتاب با شعار «کتاب عیدی دهیم» با مشارکت ۷۹۳ کتابفروشی از ۲۲ اسفند ماه در کتابفروشی‌های عضو طرح در ۳۰ استان کشور و از ۲۵ اسفند ماه در تهران آغاز شد و تا ۱۲ فروردین‌ماه سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.

  بر اساس این گزارش، در این طرح، استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان و قم بیشترین مشارکت را به لحاظ تعداد کتابفروشی‌ها از آن خود کرده‌اند و استان‌های فارس، کردستان و آذربایجان شرقی در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

  همچنین کتابفروشی‌های ‌پردیس کتاب مشهد، شهر کتاب ساری، شهرکتاب مرکزی تهران، شهر کتاب اصفهان، کتاب فرازمند رشت، شهر کتاب رشت، شهر کتاب مشهد، کتاب رشد اهواز، انتشارات جنگل جاودانه رشت و نمایشگاه و فروشگاه کتاب محام اهواز در صدر پرفروش ترین کتابفروشی‌های طرح عیدانه کتاب هستند.

  در این طرح، ‌پرفروش‌ترین استان‌ها بر اساس کتاب به ترتیب خراسان رضوی، اصفهان، تهران، گیلان، خوزستان، فارس، قم، آذربایجان شرقی، مازندران و همدان هستند.

  علاقمندان می‌توانند با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح عیدانه کتاب، کتاب‌های عمومی و کودک و نوجوان را با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنند و برای اطلاع از اسامی کتابفروشی‌های عضو این طرح به سایت www.ketabnet.ir  مراجعه کنند.